4:5, 2:3, 2:3 – to jsou poslední 3 výsledky Sputniku v BHHL. Prohra o gól vždy zamrzí, neboť minimálně bod je na dosah do poslední vteřiny zápasu.
Vylepšit tuto bilanci proti Predátors a navíc bez Oty i Karlose v sestavě byl dnešní úkol deseti bojovníků v poli i navrátilce Radka Kitnera do brány.
Prvních 7 minut nebylo herně špatných, ale pak se nepovedla jedna rozehrávka a po dalším průniku jsme prohrávali 0:2. První půlka druhé třetiny se nesla na negativní vlně a skóre dosáhlo hrozivých 0:4.
Pak se ale trefil Pupajz lehkou střelou švihem a dokonce třetiny se dokonce podařilo snížit na 2:4.
Třetí třetina a třetí nahrávka Sleva posílá Kachlu do samostatného nájezdu a mazácká střela = 3:4. Následně Jarda vybojuje puk a odraženou střelu dostává Burák za čáru. Sice jen pár centimetrů. Ale je to tam!
Bohužel z bodu se radujeme jen pár vteřin a ani závěrečný tlak nemění nic na prohže 4:5.
Čtvrtá prohra v řadě, navíc o gól je mizerná bilance, ale dnešní výkon alespoň nadějí pro příští pondělí…