Díky za každé nové ráno a hlavně, díky za každý bod. Tohle začíná platit pro Sputnik této sezóny. Po minulém odmakaném zápase s Rockets přišel další tým, který je v tabulce pod námi. A že jich letos není mnoho…
Chtěli jsme začít podobně jako minule, ale nějak jsme se nehecli a soupeř zdaleka nebyl tak matný jak se říkalo…
První třetina bez gólu napověděla, že dneska to nebude žádná exhibice a když jsme ve druhé prohrávali už 0:2, bylo jasné, že pokud se nehecneme Rondo nás přeskočí. Naštěstí máme Otu a občas trochu kliku. První gól: padáček od modré a pak basebolový úder v brankovišti a začínalo se „od nuly“. Ve třetí třetině vybojoval Pupajz puk za brankou a nahrnul jej do brankoviště a tak se zrodil vítězný gól. Díky za něj….
Příště nás čeká zatím suverénní Ice Bears. Tak uvidíme….