dexterV úvodním zápase BHHL jsme porazili Krále 4:0, což ale nevypovědělo o kvalitě jejich kádru. V dnešní odvetě se ukázalo, že Kings jsou osmí jenom papírově a že dokážou zahrát. Zápas obran na obou stranách hřiště ukázal první třetinu bez gólu i kvalitu obou brankářů.

Ve druhé třetině Sputnik udržel pásmo a Karlos ukázal proč má dva tituly zabiják – z pološance otevřel skóre.

Už se zdálo, že utkání skončí fotbalovým výsledkem 1:0, ale ve třetí třetině se to roztrhlo….   Nejdřív Karel po buly „protrhl síť“ podruhé, aby jsme v závěu dvakrát inkasovali a ještě dohrávali v oslabení. Paradoxně v něm měl výbornou šanci Triznič, ale gólman ĺedních medvědů obstál..

Penalty už jen potvrdili, že pokud dá někdo 2 kousky v zápase, je pro něj nájezd rutina. Houdek ukázal hattrick a v kuloáreh zaznělo: Vrací se zabiják na scénu?

Odpověď nabídne rok 2016, bo tohle byl pro Sputnik poslední zápas BHHL v tomto roce.