V dnešním zápase nás čekalo tradiční derby s Farmou (dříve Gramlou ). Je sice pravdou, že od doby kdy někteří hráči Sputniku oblékali dres soupeře a naopak uplynulo už hodně času, každopádně zdravá rivalita zůstala a tak se dal čekat tradiční boj o každý kousek ledu. Zvláště když oba týmy nastoupily v silných sestavách. Oba hlavní traktoristi, Gregy a Mudrc nechyběli a Sputnik byl taky kompletní….

Skóre otevřeli farmáři, konkrétně Mudrc využil hned svoje první sólíčko.  Pak jich ještě pár měl, ale Mates si hlídal velmi dobře prostor své brány. Ještě během první třetiny Sputnik vyrovnal a netrvalo dlouho a inženýři vedli 2:1. Ještě ve druhé třetině traktoristi srovnali, ale následně nás poslal Karlos do vedení 3:2. Ukázková přesilovka, kdy Ota naznačil střelu a pak poslal od modré výstavní střílenou nahrávku metr od brány přímo na Karlovu čepel. Akce jako dělaná do soutěže o zlatou helmu nás přiblížila ke 3 bodům, ale dvojice Mudrc-Gregy byla proti a tak se jely nájezdy.

Mates všechno chytil, my jsme dali 2 kousky a to nám přineslo 2 body.